NAUCZYCIELE I PRACOWNICY
Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej
DYREKTOR: Ewa Zatorska
WYCHOWAWCA KLASY ,,0'' - Bożena Kalarus
WYCHOWAWCA KLASY ,,I'' - Bronisława Ziemecka
WYCHOWAWCA KLASY ,,II'' - Małgorzata Panfil
WYCHOWAWCA KLASY ,,III'' - Anna Pasternak
WYCHOWAWCA KLASY ,,IV'' - Bernadetta Maślanik
WYCHOWAWCA KLASY ,,V'' - Paulina Bindas
WYCHOWAWCA KLASY ,,VII'' - Joanna Witko
WYCHOWAWCA KLASY ,,VIII'' - Agnieszka Łętowska
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO: Joanna Witko
NAUCZYCIEL MATEMATYKI: Ewa Bory
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Agnieszka Bekierska
NAUCZYCIEL HISTORII: Agnieszka Łętowska
NAUCZYCIEL GEOGRAFII: Joanna Witko
NAUCZYCIEL CHEMII: Ewa Bory
NAUCZYCIEL EDB: Ryszard Juzyszyn
NAUCZYCIEL FIZYKI: Jacek Dybczak
NAUCZYCIEL BIOLOGII: Monika Szarejko
NAUCZYCIEL WOS: Ryszard Juzyszyn
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO: Paulina Bindas
NAUCZYCIEL INFORMATYKI: Agnieszka Bekierska
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Paulina Bindas
NAUCZYCIEL RELIGII: Bernadetta Maślanik
NAUCZYCIEL TECHNIKI: Ewa Zatorska
NAUCZYCIEL MUZYKI: Bernadetta Maślanik
NAUCZYCIEL WDŻ: Leokadia Łazowik
NAUCZYCIEL ETYKI: Joanna Witko
SZKOLNA PEDAGOG - Karina Chorąży
SZKOLNA LOGOPEDA - Joanna Tubacka
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - Agnieszka Bandyszewska
SZKOLNA SEKRETARKA - Katarzyna Kubiak
SZKOLNA ZŁOTA RĄCZKA - Ryszard Wesołowski
SZKOLNE MISTRZYNIE ESTETYKI I CZYSTOŚCI SZKOŁY - Agnieszka Stachów, Janina Perykietka
NAUCZYCIEL MATEMATYKI: Ewa Bory
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Agnieszka Bekierska
NAUCZYCIEL HISTORII: Agnieszka Łętowska
NAUCZYCIEL GEOGRAFII: Joanna Witko
NAUCZYCIEL CHEMII: Ewa Bory
NAUCZYCIEL EDB: Ryszard Juzyszyn
NAUCZYCIEL FIZYKI: Jacek Dybczak
NAUCZYCIEL BIOLOGII: Monika Szarejko
NAUCZYCIEL WOS: Ryszard Juzyszyn
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO: Paulina Bindas
NAUCZYCIEL INFORMATYKI: Agnieszka Bekierska
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Paulina Bindas
NAUCZYCIEL RELIGII: Bernadetta Maślanik
NAUCZYCIEL TECHNIKI: Ewa Zatorska
NAUCZYCIEL MUZYKI: Bernadetta Maślanik
NAUCZYCIEL WDŻ: Leokadia Łazowik
NAUCZYCIEL ETYKI: Joanna Witko
SZKOLNA PEDAGOG - Karina Chorąży
SZKOLNA LOGOPEDA - Joanna Tubacka
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - Agnieszka Bandyszewska
SZKOLNA SEKRETARKA - Katarzyna Kubiak
SZKOLNA ZŁOTA RĄCZKA - Ryszard Wesołowski
SZKOLNE MISTRZYNIE ESTETYKI I CZYSTOŚCI SZKOŁY - Agnieszka Stachów, Janina Perykietka